Sadece KIA markası üzerinde profesyonelleşmiş olarak çıkma, yeni, hurda araçlardan sökme ve muadil parça satmaktayız. Değerli müşterilerimizin talep ettikleri parçaları itina ile temin edebilmekteyiz. Elimizde bulunmayan parçaları italatçı firmadan 1 gün içerisinde tedarik edinebiliyoruz.

Amacımız KIA marka aracı olan herkesin bizi tanıması ve bizimde değerli kullanıcılar ile tanışmamızdır. Müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelmektedir.

Hurda belgeli araçlarımızdan müşterimizin talep ettiği parçaları profesyonel ustalarımız ile söküp müşterimize hizmet sunuyoruz. Çıkma parçalarımızın hepsi seçilmiş temiz parçalardır. Muadilparçalarımız en kaliteli italatçı firmalardan tedarik edilmektedir. Orjinalinden farksız olmak üzere anlaşmalı kargo şirketleri ile dünyanın her yerine parça gönderme hizmeti verilebilmektedir.

AGF Group Otomotiv Servis San. Tic. Ltd. Şti.

"En eski ve en yeni KIA araçların bütün parçalarını AGF Group Otomotiv hızlı bir şekilde temin edip sizlere ulaştırıyor. Anlaşmalı kargo şirketleri ile talep ettiğiniz çıkma ürünler hemen adresinizde."

Bizi Tercih Ettiler

Vestibulum id urna

Teşekkürler AGF

Müşteri

Çok kaliteli hizmet veren bir firma. İşçilikleri ve müşteriyle olan ilişkileri çok başarılı.

Vestibulum id urna

Kaliteli Hizmet

Müşteri

Çalıştığım pek çok firma oldu. Agf Group, bu firmaların içerisinden başarıyla sıyrılan bir firma.

Vestibulum id urna

Memnun Edici

Müşteri

İhtiyacım olduğunda, büyük bir gönül rahatlığıyla kendilerine ulaşıyorum ve severek iş yapıyorum.

Vestibulum id urna

Çok Hızlılar

Müşteri

Kendileriyle iletişim kurar kurmaz, çok hızlı bir şekilde benimle ilgilendiler.